Pokazy Extreme Trial

Jazda motocyklem od najmłodszych lat w towarzystwie mojego ojca Przemka Kaczmarczyka – trialowego Mistrza Polski z roku 2008 – nie tylko pokierowała moją sportową karierą, w której z każdym kolejnym sezonem dążę do osiągnięcia wyższego poziomu profesjonalizmu, ale stała się po prostu… życiową pasją.

extreme-trial-team-2017-hq-oskar-przemek-kaczmarczyk (1).png

Doświadczenie zebrane w różnej rangi zawodach trialowych oraz duża otwartość i chęć zabawy sprawiły, że szybko dołączyłem do organizowanych przez tatę pokazów Extreme Trial, czyli ekstremalnych wariacji na motocyklach trialowych.

extreme-trial-team-2017-hq-oskar-przemek-kaczmarczyk (17).JPG

Występując z nim w duecie, ale także samotnie, miałem okazję uczestniczyć w licznych imprezach, począwszy od rodzinnych jubileuszy, poprzez eventy motocyklowe, dni miast, programy telewizyjne, a na tak ogromnych wydarzeniach medialnych jak Master Truck kończąc.

extreme-trial-team-2017-hq-oskar-przemek-kaczmarczyk (22).JPG

Udział w pokazach to dla mnie nie tylko ogromna frajda, ale także doskonała okazja do promocji tak bliskiemu mojemu sercu sportu, jakim jest trial motocyklowy.

extreme-trial-team-2017-hq-oskar-przemek-kaczmarczyk (6).JPG

Jeśli chciałbyś nadać swojej imprezie niepowtarzalnego, ekstremalnego klimatu i zapewnić swoim gościom wysokooktanowe show, to serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony www.extremetrial.pl lub bezpośredniego kontaktu poprzez poniższy formularz. Z przyjemnością opowiem coś więcej o Extreme Trial i przedstawię satysfakcjonującą ofertę.