Ze Skullcandy na pokładzie!

dnia

Muzyka 🎧 to ważna część mojego życia i nie mam tu na myśli tylko muzyki w wydaniu 2T 🎼🔥 Na myśli mam też tę bardziej rytmiczną, która często towarzyszy mi podczas treningów, wyjść na rower czy deskę. Od pewnego czasu mam mega przyjemność cieszyć się z użytkowania nowego sprzętu od Skullcandy, czyli marki z która niedawno nawiązałem współpracę.

oskar-kaczmarczyk-skullcandy-sluchawki (1)

Ekipa, dla której dźwięk jest naprawdę ważny, podrzuciła mi ostatnio dwa modele swoich słuchawek: kompaktowe Skullcandy Vert z opcją zamocowania nawet pod kaskiem (!!) oraz kozackie Skullcandy Crusher ANC mogące pochwalić się aktywną redukcją hałasu i regulowanym basem sensorycznym.

oskar-kaczmarczyk-skullcandy-sluchawki (3)

Jak warto dodać współpracują one także z aplikacją mobilną, za pomocą której można personalizować dźwięk. No wypas na maxa! Cieszę się, że obie pary będą mogły od tej pory towarzyszyć mi przy różnych formach aktywności, a także relaksu.

oskar-kaczmarczyk-skullcandy-sluchawki (2)

Jeszcze raz dzięki Skullcandy Polska za sprzęcior. Jeśli i Was najdzie kiedyś ochota na zmianę swoich słuchawek, to koniecznie zajrzyjcie do HeadBeat.PL. Ekipa służy dobrą radą!

Oskar#6

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s