Airoh – witaj ponownie!

Mój kalendarz startów – zresztą jak obecnie każdego – bardzo mocno uległ zmianie, ale z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, staram się pozostać w formie i być blisko motocykla. Tak więc swoje treningi w pełni przeniosłem do domowej siłowni, a z motocyklem uciekamy na trening Hard Enduro z dala od dużych skupisk ludzi. W chwili obecnej jestem też na etapie oswajania się z… nowymi kaskami!

oskar-kaczmarczyk-airoh-dobre-sklepy-motocyklowe-2020 (2)

Z wielką radością muszę Was poinformować, że po 2 sezonach znowu będzie mi dane współpracować z w kontekście kasków z Dobrymi Sklepami Motocyklowymi, które są dystrybutorem kasków Airoh. Oznacza to, że najbliższy sezon przejeżdżę właśnie w kaskach Airoh! Ta marka kasków zawsze była bliska mojemu sercu i zachwycała designem.

oskar-kaczmarczyk-erzberg-rodeo-2017-15x
Erzberg Rodeo 2017 w Airoh 2.2.

W sezonie 2020 będę startował w modelu Airoh Aviator ACE TRICK i w najnowszej odsłonie modelu Airoh Aviator 2.3 w niesamowitym malowaniu Chrome Gold. Od tej sztuki po prostu nie mogę oderwać wzroku i nie skłamię, gdy powiem, że… zakochałem się 😉

pol_pl_Kask-Off-road-AIROH-AVIATOR-ACE-TRICK-123886_1

Poza świetnym wyglądem „dwa-trójka” posiada opatentowany przez Airoh, nowy system AMS2 (Airoh Multiaction Safety System). Rozwiązanie to pozwala zredukować energię przekazywaną do wnętrza kasku podczas uderzenia, dzięki czemu poprawia to bezpieczeństwo ridera. Fajną rzeczą jest też wyściółka przypinana na magnes, co będzie ułatwiało dbanie o czystość wnętrza.

oskar-kaczmarczyk-airoh-dobre-sklepy-motocyklowe-2020 (1)

Kaski będą ze mną przez cały sezon 2020 i na pewno przybliżę Wam z czasem ich specyfikację, a także podzielę się wrażeniami z użytkowania. Daszki obu kasków zobaczycie także już niebawem na moim YouTube, gdzie staną się stałym motywem kolejnych produkcji z wykorzystaniem GoPro.

Ale się rozpisałem. No ale więcej czasu spędzanego w domu – robi swoje 😉 Kończąc ten wpis, chciałbym Wam życzyć dużo zdrówka i cierpliwości! Myjcie ręce, dbajcie o siebie i bądźcie dobrej myśli!

pol_pl_KASK-AIROH-AVIATOR-2-3-AMS2-NOVAK-CHROME-GOLD-64044_2

Oskar#6

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s