Pojadę z Wolf Carbon

No nie powiem! Jak zobaczyłem komponenty Wolfcarbon na furze Przemka Kaczmarczyka to lekkie zazdro było. Ładne podkreślenie wizualne, świetne wykonanie, wyjątkowa lekkość (w końcu carbon) i… gwarancja skutecznej ochrony najbardziej narażonych na uszkodzenia podzespołów motocykla. Jak się okazało, ekipa z „Wolfa” to naprawdę równi goście, którzy swoim wsparciem produktowym w sezonie 2021 postanowili wesprzeć także mnie.

No i zobaczcie sami! GASGAS zyskał mroczne karboniki w postaci przedniej osłony tarczy hamulcowej oraz osłony dyfuzora, dzięki którym wygląda jeszcze lepiej! Ja natomiast będę mógł iść teraz iść piecem w terenie ze spokojniejszą głową. Tak więc Wolf Carbon cieszę się na tę współpracę i dziękuję za paczkę.


A jeśli ktoś z Was także przygotowuje się do sezonu 2021 i jest na etapie dozbrajania swojego motocykla, to zachęcam do zajrzenia na http://wolfcarbon.pl/, gdzie możecie poznać pełną ofertę marki #WolfCarbon. Poza osłonami tarcz i hamulców, znajdziecie tam także m.in. dolne osłony silnika.

Oskar#6

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s