Nici z Imperium HARD Enduro RACE – jesteśmy na KOTH!

Złe wieści doszły do nas na początku tego tygodnia z Włoch. Zapowiadające się świetnie zawody Hard Enduro – Imperium – organizowane planowo we Włoszech w połowie kwietnia, niestety niespodziewanie zostały odwołane. Wielka szkoda, bo zapowiadał się gruby event, na którym swoją obecność zadeklarowała cała śmietanka Hard Enduro. Powód? W skrócie biurokracja… No cóż, trzeba żyć dalej, ale serio szkoda.

0H1A6521_1

W kontekście obecnej sytuacji bardzo się więc cieszę, że kilka dni temu podjęliśmy decyzję o treningowym wyjeździe na rumuński King Of The Hill Hard Enduro . Treningowym, bo będzie to dla mnie pierwszy start i tak na dobrą sprawą pierwszy porządny wypad na motocykl od czasu dojścia do siebie po styczniowej operacji. Złe gojenie skutecznie przedłużyło okres powrotu do zdrowia i formy.. .

0H1A6410_1

Na szczęście od początku tego sezonu, w pomocy w przygotowaniach do moich startów dołączyła nowotarska klinika Allmedica. Ci ludzie czynią cuda! To dzięki ich specjalistycznemu wyposażeniu oraz profesjonalnie opracowanemu harmonogramowi rehabilitacji stanąłem stabilnie na kontuzjowanej nodze i mogłem rozpocząć treningi. Ostatnie tygodnie wykorzystaliśmy na odbudowę formy, było więc sporo siłowni, w miarę możliwości treningi na motocyklu (zima powróciła niestety… ), czego dopełnienie stanowiły regularne wizyty w Allmedice. Ich założeniem było wspomaganie regeneracji. Podczas wizyt mogłem liczyć m.in. na endomasaże serwowane przez mega zaawansowany sprzęt, co naprawdę pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie i pomaga w treningach. Tak więc wielkie dzięki kliniko za solidne wsparcie!

oskar-kaczmarczyk-king-of-the-hill-2018 (2)

Obecnie jesteśmy już Rumunii. Na miejsce dojechaliśmy wczoraj wieczorem. Jadąc tu czuliśmy sporą niepewność, bo social media dosłownie bombardowały newsami o powrocie zimy w Arad. Jak się okazało na miejscu – nie kłamały 😂 Zima ma się tu dobrze, przez co zapowiada się chyba najtrudniejszy KOTH w historii. No ale trzeba twardym być. Wczoraj odbyliśmy zapisy, obecnie jesteśmy po śniadanku i kierujemy się do centrum na tor SuperEnduro, na którym tradycyjnie zostanie rozegrany prolog.

oskar-kaczmarczyk-king-of-the-hill-2018 (1)

Trzymajcie kciuki!

Oskar#6

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s