Getzen Rodeo – zawody życia!

Getzen Rodeo zaliczone! Było niesamowicie. Bez wątpienia stwierdzam, ze to najlepsza impreza w jakiej dotychczas startowalem. Bylo ekstremalnie hard z dużą ilością sekcji dosłownie trialowych. Do tego tłumy kibiców, świetna atmosfera. To wszystko sprawiło, że jazda sprawiła mi po prostu doskonałą zabawę.

oskar-kaczmarczyk-getzen-rodeo (2)

Pierwszy dzień na Getzen Rodeo zaczęliśmy od rejestracji, ogólnego rozejrzenia się po trasie (ta serio robiła wrażenie i budziła skojarzenia z tras trialowych, co w kontekście enduro oznacza naprawdę hard). Już wtedy miałem wrażenie, że czekać nas będzie tutaj większy łomot niż na Erzberg!

oskar-kaczmarczyk-getzen-rodeo (8)

Strome podjazdy z krótkiego rozpędu, półki skalne i ogólnie mało miejsca na trasie, silna stawka, dużo przeszkód na krótkiej pętli i podobno ostre tempo.

 

ZOBACZ VLOGI Z GETZEN RODEO – TUTAJ

 

Zapowiadało się bardzo ciekawie. Odbyłem też krótki trening, który pozwolił poznać nieco podłoże. To okazało się zdradliwe.

oskar-kaczmarczyk-getzen-rodeo (7)

Zawody zakończyłem na 30 miejscu z wynikiem 6 przejechanych obrażeń. Do awansującej do finału 20 się więc nie zakwalifikowałem. Wiadomo, że szkoda, ale jak na pierwszy raz to nie było źle. Jestem zadowolony z debiutu i cieszę się, że w końcu mialem możliwość poznać te zawody i poczuć je na własnej skórze.

oskar-kaczmarczyk-getzen-rodeo (6)

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Getzen Rodeo nie jest w WESS 2020, ale nie zmienia to faktu, że w przyszłym sezonie chciałbym ponownie tutaj zawalczyć.

oskar-kaczmarczyk-getzen-rodeo (1)

Dziękuję wszystkim za mocne wsparcie 😉🤘

fot. Łukasz Kręcichwost / http://www.HIOKTANOWY.com

Oskar#6

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s