Dziękuję za wsparcie Weilandt-Elektronik!

No dobra! SuperEnduro w Krakowie coraz bliżej, tak więc pora na podsumowania, a w zasadzie podziękowania. Swoje podziękowania chciałbym rozpocząć od Łukasza i firmy Weilandt Elektronik, która była w tym sezonie jednym z moich strategicznych partnerów. Bez wsparcia Weilandt udział w wielu imprezach oraz przygotowanie do nich motocykla na 101% często byłoby niemożliwe.

weilandt-elektronik-oskar-kaczmarczyk

Z Weilandt po swojej stronie mogłem zdecydowanie więcej czasu poświęcić na przygotowania do danych zawodów, co było bardzo istotne i naprawdę ułatwiło mi ten sezon. Firma zajmuje się skupem i sprzedażą używanych kolektorów danych, skanerów kodów kreskowych oraz akcesoriów elektronicznych. Totalnie się na tym nie znam 😀 ale ważne, że ludzie z Weilandt się znają i dodatkowo „czują” motorsport, „czują” enduro i sami jeżdżą! Dlatego też wiedzieli, co było mi potrzebne i co było dla mnie pomocne w trakcie trwania tego sezonu.

oskar-kaczmarczyk-erzberg-rodeo-red-bull-hare-scramble-2019-hard-enduro- (66)

WeilandtElektronik – serdecznie dziękuje za Wasze wsparcie, zarówno to materialne, jak i dobre słowo przed, czy też po zawodach!

https://weilandt-elektronik.pl/

Oskar#6

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s