Z KTMSKLEP.PL w sezonie 2020!

KTMSKLEP.PL to nie tylko największy sklep internetowy zaopatrujący fanów marki KTM w części do KTM, odzież KTM i akcesoria KTM, ale to także salon stacjonarny z siedzibą w Olsztynie oraz… mój wieloletni sponsor, który dostarcza mi od lat motocykle READY TO RACE, z których nie będę ukrywał – jestem ogromnie zadowolony!

LRM_EXPORT_422446755138165_20191016_183002546.jpeg

W minionym sezonie w barwach #teamKTMSKLEP miałem okazję startować m.in. w Erzberg Rodeo, Charlocie, dwóch rundach MŚ SuperEnduro, ale też w Beskid Hero, Getzen Rodeo oraz miałem okazję bawić się na tym sprzęcie w trakcie pokazów @Extreme trial. Wsparcie, jakim KTMSKLEP.PL mnie obdarzył kolejny sezon z rzędu pozwoliło na starty na najbardziej konkurencyjnym sprzęcie Hard Enduro, czyli modelu KTM EXC 300. To był mój pierwszy sezon na 300-tce, z którą naprawdę szybko się dogadałem i która naprawdę okazała się niezastąpiona, szczególnie jeśli mowa o startach Hard Enduro. 300 EXC TPI, to poręczny, lekki sprzęt z zapasem mocy i świetną reakcją na gaz – a to odpowiedź na moje endurowe potrzeby.

oskar-kaczmarczyk-erzberg-rodeo-red-bull-hare-scramble-2019-hard-enduro- (12)

Tak więc serdecznie dziękuję Ci Oskar Wiktor Wojciechowicz za wyposażenie mnie w ten świetny sprzęt w minionym sezonie i cieszę się, że… jedziemy dalej!

sklep-ktm-ktm-300-exc-tpi-2020-ktm-olsztyn

Cieszę się także, że poza otrzymanym motocyklem, zawsze mogłem liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony obsługi sklepu oraz serwisu oraz za to, że zawsze mocno mnie dopingowaliście! Ten wpis to nie tylko podziękowanie kierowane w stronę KTMSKLEP.PL za sezon 2019, ale także podziękowanie za przedłużenie tej możliwości walczenia nie barwach #teamKTMSKLEP również w nadchodzącym sezonie 2020! Cieszę się niezmiernie, że ta współpraca może trwać dalej!

beskid-hero-2019-oskar-kaczmarczyk-ktm-300-exc-tpi-foto-lukasz-krecichwost-hioktanowy.com (27)

DZIĘKI!

http://www.ktmsklep.pl

oskar-kaczmarczyk-ktmsklep

Pierwsza wyzwanie nowego? Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro w Krakowie!

Oskar#6

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s