W sezonie 2020 niezmiennie z I’M i Alpinestars!

No i nowy outfit na sezon 2020 odebrany! Jestem w szoku jak ten czas szybko leci. Właśnie dzisiaj, podczas odbioru świeżych ciuchów Alpinestars zdałem sobie sprawę z tego, że będzie to już mój 3 sezon, w trakcie którego będę miał przyjemność współpracować z największą siecią sklepów motocyklowych w Polsce – I’M Inter Motors. To właśnie ekipa z #IM zapełniła moją off-roadową garderobą ubraniami z najnowszej kolekcji Alpinestars, w tym kompletami RacerTactical i Techstar.

oskar-kaczmarczyk-im-ready-alpinestars-2020 (3)

Poza odzieżą „wierzchnią” IM zadbało także o moje nogi, dzięki czemu w nowym sezonie zmagań HardEnduro o bezpieczeństwo moich kolan będą troszczyły się ortezy MX Bionic 7, zaś bezpośrednio o stopy zadbają buty Alpinestars TECH10, który będą już moją 5, czy 6 parą i muszę powiedzieć, że naprawdę są świetne!

oskar-kaczmarczyk-ktm-super-enduro-2020-mistrzostwa-swiata- (50)

Dziękuję ludziom z #intermotors #imintermotors za zaufanie, za świetną współpracę w latach poprzednich oraz dobre słowa i życzenia na sezon 2020! Dam z siebie wszystko! A jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to będzie naprawdę intensywny, HardEndurowy sezon!

oskar-kaczmarczyk-im-ready-alpinestars-2020 (2)

Jeśli chcecie poznać lepiej odzież Alpinestars, to koniecznie zajrzyjcie do IM > TUTAJ.

oskar-kaczmarczyk-im-ready-alpinestars-2020 (3)

Oskar#6

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s