Nowy rozdział. Dołączam do rodziny HEBO!

3,2,1 i mamy to! Z ogromną przyjemnością informuję, że nowy sezon 2021 będzie wiązał się dla mnie z otwarciem zupełnie nowego rozdziału w mojej karierze. Wraz z moim przyjacielem Gabrysiowi Marcinów dopięliśmy wszystko na ostatni guzik i w końcu mogę się Wam pochwalić, że od dzisiaj…. dołączam do rodziny Hebo i HEBO POLSKA, stając się tym samym jednym z pierwszych w Polsce ambasadorów tej cenionej za granicą marki.


Kto interesuje się trialem ten wie, że HEBO to marka, która zdobyła ogromne uznanie w tym sporcie. Firmie zaufały takie legendy trialu jak choćby numer 1 w dyscyplinie – Toni Bou. A to mówi samo za siebie. No musi być PRO!


Brand poza trialem coraz intensywniej zaczął rozwijać swój asortyment skierowany do motocyklistów cross i enduro, tak więc tym bardziej się cieszę, że mogę być częścią tego znaczącego projektu i przyczyniać się do popularyzacji tej tak cenionej w Europie południowej i zachodniej firmy.


Od dzisiaj będziecie mogli zobaczyć mnie z logo HEBO na piersi! Jak tylko pogoda pozwoli, bo obecnie Podhale jest całe zasypane, to rozpoczynam testy nowego wdzianka. Dzięki Gabrysiowi zostałem solidnie zaopatrzony w kaski, rękawice, odzież wierzchnią, więc za jakiś czas zdam relację z pierwszych jazd i odczuć. Cały sezon będzie dla mnie okazją do zbierania nowych doświadczeń.


Jeśli chcielibyście dowiedzieć się na temat marki czegoś więcej już teraz, to zapraszam na priv na moim fanpage – jako ambasador służę pomocą – lub do odwiedzenia fanpage’a Hebo Polska!


Na dziś to tyle, ale… śledźcie mój fanpage, bo wkrótce newsy na temat kolejnych, ważnych zmian! 😎

Oskar#6

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s