Pod skrzydłami kliniki Allmedica

dnia

Miło mi poinformować, że w sezonie 2018 opiekę kliniczną objęła nade mną największa sieć klinik na terenie Podhala – Allmedica. Bardzo cieszę się z zapoczątkowanej współpracy, która wierzę, pozwoli mi w pierwszym etapie szybko dojść do pełni sprawności po styczniowej operacji, ale także pozwoli utrzymywać świetną dyspozycję przez cały sezon startów.

WhatsApp Image 2018-02-02 at 20.31.24

Po pierwszych wizytach w klinice Allmedica nie mam wątpliwości, że czeka mnie praca z prawdziwymi profesjonalistami, mocno zaangażowanymi w świat sportu, którzy przykładają ogromną rolę do rehabilitacji w życiu sportowca, profilaktyki i zabiegów regeneracyjnych. Widać to nie tylko w podejściu personelu, ale także w wyposażeniu samej kliniki. Szczególne wrażenie wywarł na mnie sprzęt do endermologii sportowo-zdrowotnej. Regularne wizyty mają działać na organizm dotleniająco, likwidować obrzęki, pobudzać krążenie i niwelować bóle mięśniowe, które po porządnym hard enduro lubią dać o sobie znać. Z technologii korzysta sam Cristiano Ronaldo, więc tym bardziej się cieszę, że w sezonie 2018 ze strony Allmedica czeka mnie wsparcie na światowym poziomie.

WhatsApp Image 2018-02-02 at 20.31.30.jpeg

W chwili obecnej będziemy skupiać się nad doprowadzeniem do porządku mojej lewej nogi, która niestety po operacji sprzed kilku tygodni nie goi się tak szybko, jak byśmy tego oczekiwali z lekarzami. Obrzęk wciąż gromadzi sporo krwi, która sączy się z rany i utrudnia gojenie… Tak więc będzie co robić!

Oskar#6

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s